books

מה קניתי בלונדון- ספרים ומחברות

 

אחד הדברים להם הכי ציפיתי לפני הטיסה שלי ללונדון היה הקניות. לונדון שופעת חנויות מהממות וייחודיות, וכבר כמה שנים שאני מתה להגיע לשם כדי לבצע סשן קניות מאסיבי. כמה מהמותגים האהובים עליי זמינים בעיר, וביניהם אורבן אאוטפיטרז, אנת׳רופולוג׳י, אוליבר בונאס, נקסט ועוד. לפני שנסעתי ללונדון הכנתי לעצמי רשימה מפורטת וארוכה של כל החנויות בהם ארצה לבקר, ואף מיקמתי אותן במפה, כך שידעתי על פי מסלול הטיול שבניתי, באילו איזורים נמצאות החנויות השונות, ובאיזה יום אבקר בכל אחת מהן. ולא רק שרשמתי לעצמי את החנויות בהן ארצה לבקר, אלא בחלק מהמקרים גם ידעתי פחות או יותר עם מה ארצה לחזור לארץ מכל חנות. באנת׳רופולוג׳י ידעתי שארכוש את היומן הענק מעור ועליו הכיתוב notes בזהב, ומסופרדראג התכוונתי לרכוש את המחברת הורודה-לבנה מנוקדת עם הכיתוב  wonderful בעיצובה של אחת היוטיובריות האהובות עליי- זואלה. את שאר הפריטים שבפוסט הזה רכשתי כהחלטה של הרגע, בעיקר מאחר ולא יכולתי לעמוד בפיתוי. אלוהים יודע שאני ממש אבל ממש לא זקוקה למחברות נוספות, כי יש לי כבר שתי מגירות ענקיות מפוצצות בהן, אבל משהו בי לא מצליח לעצור- תנו לי מחברת עם פרינט יפה וכיתוב זהוב, ופשוט קחו ממני את הכסף כי זה הרבה יותר חזק ממני.
אין ספק שמלונדון חזרתי עם קצת יותר ספרים ומחברות ממה שתכננתי והם גם שקלו לא מעט, אך למזלי מאחר וידענו מראש שבכוונתנו לעשות קניות רבות בעיר, קנינו מראש שתי מזוודות נוספות בלונדון בפריימארק, ושילמנו על התוספת בטיסה חזרה.

הפוסט הזה הוא הפוסט הראשון מבין סדרת הפוסטים שיעלו בשבועות הקרובים בהם אשתף אתכם בכל הקניות המטורפות שעשיתי בעיר הקסומה הזאת. והוא מיועד לקניות הקשורות בספרים ומחברות בלבד.

אלו הדברים שקניתי בגזרה זו: 

1. כריכת עור בצבע נוד עם הכיתוב Notes מאנת׳רופולוג׳י- מה שמיוחד בה זה שיש בה כיס אליו אפשר לההכניס פנקס דפים גדול, ובכל פעם שהפנקס נגמר ניתן להחליף אותו. כך שה״מחברת״ הזאת תישמר לנצח, ולא תצא מכלל שימוש.

2. מחברת ורוד לבן עם הכיתוב wonderful מסדרת הלייף סטייל של זואלה- כפי שציינתי, מחברת שהייתה ברשימת הקניות שלי- היא יפייפיה בעיניי, איכותית מאוד, ואני כנראה לא אכתוב בה בחיים אלא אשמור אותה רק ליופי כי אני חולת נפש.

3. ספר- 111 places in London you shouldnt miss– כן, הייתי בלונדון וקניתי ספרים על לונדון. יודעים למה? כי כבר מהיום הראשון שביליתי בעיר ידעתי שאחזור אליה וארצה לגלות מקומות חדשים. בספר הזה מוצגים 111 מקומות פחות מוכרים ומתויירים ששווה לבקר בהם. אין ספק שאשתמש בו בביקור הבא שלי בעיר.

4. The 500 hidden secrets of London– אותו כנ״ל, ספר שמחולק על פי קטגוריות כדוגמאת- 25 המקומות הכי טובים לאכול ארוחת בוקר, 20 המקומות המומלצים לפיקניק וכו׳ וכו׳…

5. מחברת קטנה עם פרינט עלי בננה + מחברת עם פרינט שיש ורוד– שתי המחברות נקנו בפריימרק במחיר בדיחה- כל אחת עלתה פחות מפאונד

6. יומן- דארת׳ ויידר ובנו– פה זו כבר הגיקית שבי שהרימה את ראשה- מחברת מקסימה שכולה מלאה באיורים משעשעים של יקום אחר בו דארת׳ ויידר מגדל את ילדיו לוק וליאה.

7. הרוקי מורקמי- men without women– ספר שתכננתי עליו כבר לא מעט זמן מאת הסופר המוכר הרוקי מורקמי. יש לי כבר כמה ספרים שלו, הוא סופר ייחודי ומקורי שכותב ספרים וסיפורים שכולם הזויים ונפלאים ומתוארים בצורה הגורמת לכם להרגיש כאילו אתם נמצאים בתוך חלום. אין ספק שגם הכריכה המרהיבה הוסיפה רבות לרצון העז שלי לקנות את הספר.

8. מחברת משחקי הכס– מחברת עם הסמל של משפחת סטארק- כן זו שוב אני החנונית שקנתה את זה, מחברת איכותית בטירוף עם כריכה עבה. בתוך המחברת ניתן למצוא מפה של כל ווסטרוז, תמונות של הדמויות השונות בסדרה ועוד. כיף!

9. מחברת גדולה עם פרינט של עלי בננה– נרכשה במחיר הזוי של כ3 פאונד בטייגר (אחת הרשתות שמומלץ מאוד לבקר בהן אם אתם באירופה).

וכאן תם ונשלם החלק הראשון בסדרת הקניות שלי בלונדון. ומה בפרק הבא? פריטי עיצוב לבית! יש למה לחכות (:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...