beauty, beauty reviews

סקירת פלטות – Sleek

אני חייבת להתחיל בוידוי קטן- מה שמשך אותי מלכתחילה לפלטות הללו של סליק הייתה סיבה מאוד שטחית שנעוצה במראה שלהן, בעיקר של פלטת ההארות- פלטה באריזה מוזהבת עם גוונים מרהיבים ביופיים.
סליק הוא מותג איפור דראג סטור דיי מוכר וותיק, מותג בריטי שנמצא בשוק כבר מזה כ-20 שנה. הם ידועים בעיקר בזכות המוצרים המעולים שלהם שנמכרים במחירים ממש נגישים ונוחים. אני בחרתי לרכוש ולסקור בפניכם שתי פלטות שונות- את פלטת ההארות  Solstice ואת פלטת הצלליות I-Divine Eyeshadow-All Night Long.

נתחיל בסקירת פלטת ההארות 

פלטת ההארות זמינה בשני סוגי גוונים: פלטת Cleo’s kiss שמאופיינת יותר בגווני אדמה חמים, ופלטת  solstice (בתמונה) שמאופיינת בגוונים יותר סגלגלים. שתי הפלטות מגיעות באריזה זהובה ומאוד מהודרת- עד כדי כך שניתן לטעות ולחשוב שמדובר בפלטות יוקרתיות ויקרות, כשכמובן לא זה המקרה, כי מדובר בפלטות דראג סטור שמחיר של כל אחת מהן עומד על כ- 13 פאונד בלבד- מחיר בהחלט נגיש ומצוין לפלטת הארות.

הפלטה מגיעה עם מראה דיי גדולה בתוכה- מה שהופך אותה למצוינת כפלטה לנסיעות. היא מכילה 4 גוונים כשהגוון שמשך אותי במיוחד לפלטה הזאת היה דווקא הגוון הסגלגל- גוון מאוד ייחודי שפחות נתקלים בגוונים מסוגו בפלטות הארות.

הגוונים בפלטה פיגמנטיים במיוחד, מאוד קרמיים וחמאתיים וממש קל להניח אותם על העור, הברשה קלילה מספקת מראה זוהר וקורן. ארבעת הגוונים השונים נראים מעולה ותופסים את האור באופן מרהיב, הם מאוד בולטים, וייתכן שאף טיפה בולטים מדיי לאלו מבינינו שיעדיפו דווקא הארה עדינה יותר. הפלטה מגיעה עם מברשת קצרה, אבל אני חייבת להודות שלא השתמשתי בה כלל כי מצאתי שהיא מאוד לא נוחה לשימוש, ולכן העדפתי להשתמש באחת המברשות של ריל טכניקס. יתרון מעולה נוסף של הפלטה הזאת הוא העמידות שלה- הגוונים מחזיקים מעמד זמן רב על הפנים.

שני הגוונים שאהבתי במיוחד הם אלו שבצידה הימני של הפלטה- הסגלסל והאפרסקי, כשמניחים אותם על עצם הלחי הם יוצרים הארה יפייפה ובולטת. בגוון האפרסקי-הגוון הפחות ״דרמטי״ מזה הסגלגל, מומלץ גם להשתמש על גשר האף- מעניק הארה מחמיאה שבהנחה נכונה אף תורם למראה אף סולד יותר.

הגוון הצהבהב שנמצא בחלקה השמאלי תחתון של הפלטה מעולה לשימוש מתחת לעצם הגבה, ולמריחה שלו העדפתי להשתמש דווקא באצבע ולא במברשת. גוון זה הוא גוון עדין יותר, מה שמאוד מצא חן בעיני, כי להארה מתחת לגבות אני תמיד מעדיפה גוונים עדינים ולא משתלטים.

לסיכום, אפשר לומר שדיי התאהבתי בפלטה הזאת– בשביל פלטת דראגסטור בעלות ממש זולה, היא לגמריי עושה את העבודה ואף שווה הרבה יותר מתג המחיר שלה בעיניי. פלטות הארות אחרות שניסיתי בטווח המחירים הזה היו באמת הרבה פחות מרשימות- הפיגמנט היה חלש מאוד, לא החזיקו מעמד, או שפשוט נראו ממש רע.

ציון- 4.5 מתוך 5 

הפלטה זמינה כאן 

פלטת הצלליות I-Divine Eyeshadow-All Night Long

הרבה טוענים שסליק השתפרו מאוד עם השנים באיכות פלטות הצלליות שלהם, ואפשר בהחלט לראות שיפור משמעותי ושדרוג בפלטה הזאת שהושקה בשנת 2016.

פלטת I-Divine Eyeshadow-All Night Long היא פלטת צלליות בעלת 12 גווני אדמה חמים וגווני ניוד, בעלות של כ- 10 פאונד בלבד. ניתן למצוא בפלטה בעיקר גוונים שימריים וגוונים מטאליים יחד עם גוון מאט אחד. הפלטה מגיעה באריזה שחורה סטנדרטית קלאסית, אריזה חביבה אך לא מרשימה במיוחד, עם מראה גדולה ומברשת ספוג. בנושא זה, אני חייבת לדעת אם יש מישהו בעולם שמשתמש במברשות הספוג הללו שמגיעות בפלטות… או שחברות האיפור סתם זורקות את המברשות פנימה כדי לעשות וי. איכות המברשות האלה גרועה במיוחד, הן לא מאפשרות מריחה אחידה של צלליות ואני ממממש לא ממליצה להשתמש בהן באופן כללי וגם לא בזו שמגיעה בפלטה הזאת ספציפית.

בחזרה לפלטה, מבחינת הגוונים שלה- מצאתי שהגוונים הבהירים היו בהירים מדיי, לא כל כך פיגמנטיים ונדרשו כמה מריחות על מנת שיבחינו בהם על העין. אולם הגוונים הכהים יותר היו פיגמנטיים במיוחד וכבר הרבה יותר מרשימים. גוון שממש אהבתי הוא גוון שנקרא Manhattan – שנמצא בצידה הימני תחתון של הפלטה, גוון נחושתי יפהפה ממש, מאוד דומה לגוון henna מהפלטה של אנסטסיה בוורלי הילס.

באופן פרקטי ולאחר כמה ניסיונות עם הגוונים השונים, אני חושבת שאוכל להשתמש בכמחצית מהגוונים בפלטה, בעיקר באלו הכהים יותר, מאחר ואת הבהירים ממש לא אהבתי. הגוונים הכהים לעומתם, מאוד פיגמנטיים וחמאתיים ונמרחים בקלות כשהחסרון המרכזי שלהם שרובם לא מחזיקים מעמד כל כך יפה במשך הרבה זמן. מצאתי שאחרי מספר שעות הם מצטברים באופן לא מחמיא במיוחד בקמט העין.

חסרון נוסף כללי בפלטות של סליק שמשום מה הם לא רושמים בצורה ברורה את שמות הגוונים באופן קבוע על יד כל גוון, אלא מוסיפים פלסטיק שקוף עם שמות הגוונים מודפסים על גביו. קשה מאוד לשמור את הפלסטיק הזה לאורך זמן, ברוב המקרים הוא הולך לאיבוד, ואז לכי תדעי איך נקרא כל גוון.

אז מה דעתי הסופית על הפלטה הזאת? 

היתרון המרכזי של הפלטה הוא ללא ספק המחיר שלה- מה שנותן לה כמה נקודות זכות משמעותיות. היא מספקת כמה גוונים טובים שבהחלט שווים את המחיר הנמוך, אבל בוא נאמר שזו לא פלטה שאי אפשר לחיות בלעדיה. אם אתן מחפשות פלטת צלליות בגווני אדמה ולא מעוניינות להשקיע יותר מדיי כסף- זו פלטה שאפשר להוסיף, אבל אני באופן אישי מעדיפה במקרה זה להשקיע יותר על פלטה איכותית שתספק לי מנעד רחב ושימושי של גוונים פרקטיים, כמו זו של אנסטסיה או פלטת in bloom  שסקרתי כאן.

ציון- 2.5 מתוך 5 

הפלטה זמינה כאן

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...