fashion, outfits

חולצת משבצות

חולצה| חצאית| סנדלים

כנערה מתבגרת הייתי מה שהוגדר בזמנו ״פריקית״- המלתחה שלי הורכבה מצבע אחד בלבד שהיה כמובן שחור, ענדתי שרשראות ועגילים מכסף, חולצות של להקות הרוק האהובות עלי וביליתי את רוב זמני הפנוי בחברת אנשים דומים לי- בד״כ בפארקים ציבוריים מנגנים על גיטרות ומפטפטים.
באותה תקופה, אופנה הייתה פחות או יותר הדבר האחרון שעניין אותי, לא התעסקתי בזה בשום אופן, ואחד הדברים ששנאתי במיוחד היה לקנות בגדים.
כן כן, אני- זו שמכורה כיום לשופינג, ולא עובר שבוע מבלי שמוסיפה עוד איזה פריט לבוש למלתחה, שנאתי לעשות קניות. אחת הסיבות העיקריות לכך הייתה העובדה שממש לא הרגשתי בנוח עם איך שנראיתי. היו לי כמה קילוגרמים מיותרים, ושנאתי עד עמקי נשמתי כל אחד ואחד מהם.
לקניות נהגתי ללכת לעתים רחוקות, רק כשאמא שלי הכריחה אותי כי כבר לא היה לי מה ללבוש, ולמדוד בגדים חדשים היה פשוט סבל מבחינתי. הרגשתי ששום דבר לא מתאים, שכלום לא נראה טוב עליי, וברוב המקרים חזרתי הביתה בידיים ריקות עם הרגשה מעצבנת שלא הרפתה ממני בכל אותו היום.
עם השנים, מעבר לכך שנכנסתי לכושר גופני והשלתי לא מעט קילוגרמים, למדתי גם לקבל את הגוף שלי…נכון שעדיין לא באופן מוחלט כי תמיד יהיו דברים שארצה לשנות ותמיד יהיה לי חוסר ביטחון מסוים, אבל בשונה מהעבר אני לא מתעסקת בכך באופן אובססיבי.
דבר נוסף שקרה הוא שלמדתי מה מתאים לי ומה לא. את המכנסיים זנחתי איפשהו אחרי המכללה, כי החלטתי שאני נראית טוב יותר בחצאיות, למדתי אילו סוגים של חולצות מחמיאות לי יותר ואילו פחות, ואילו גזרות הכי מתאימות לסילואטה שלי.
האאוטפיט שמככב בפוסט הזה הוא אאוטפיט בסגנון שאני לובשת לעתים קרובות- חצאית שמטשטשת את הירכיים, יחד עם חולצה צמודה בחלקה התחתון להדגשת המותניים, ורחבה בחלקה העליון לטשטוש הזרועות.
אני זוכרת כמה מקרים שונים כנערה בהם המוכרת בחנות ניסתה לשכנע אותי למדוד פריט לבוש שהייתי בטוחה שלא יתאים לי, ובהרבה מהמקרים על מנת לשכנע אותי, השתמשה בטיעון ״זה הכי אופנתי עכשיו!!״.  כנערה כל כך עיצבן אותי לשמוע את המשפט הזה, שאליו עניתי בהתרסה- ״אופנה לא מעניינת אותי״, בעוד שאני לא מבינה את הטיעון שלה בשום אופן. כאילו שעצם העובדה שפריט כלשהו נחשב טרנדי יגרום לי לקנות וללבוש משהו שלא לטעמי.
גם היום, קשה לומר שאני הולכת אחר האופנה באופן עיוור- אני יודעת מה אני אוהבת ומה מתאים לי, ולמדתי לאמץ את הטרדנים שעונים על ההגדרות הללו, ולא להיות קורבן אופנה.
אולם הקיץ יצא משום מה שאימצתי לא מעט מהטרנדים של העונה. אני חושבת שבמקום מסוים הטרנדים כמו התאימו עצמם אליי-סגנונות שאהבתי כבר כמה שנים מצאו את דרכם אל המיינסטרים, ומעולם לא היה לי קל יותר למצוא פריטים שמוצאים חן בעיניי ברשתות האופנה.
אחד מהטרנדים הללו הוא טרנד משבצות הגינגהם- באמת שאי אפשר להתחמק מהטרנד הזה הקיץ, כשהצבעים הנפוצים שלו הם בעיקר כחול, אדום ושחור.
משבצות הגינגהם נמצאות עכשיו בכל מקום ובכל סגנון אפשרי- בין אם זה בחצאיות מתנפנפות, בשמלות פיקניק מקסימות וכמובן, כמו כאן בפוסט הזה- בחולצות קרופ עם שרוולי אוף שולדר.
את החולצה שרכשתי באסוס שילבתי עם חצאית מקסימה של בוהו שנרכשה באסוס גם היא כאן, חצאית שראיתי על הבלוגרית המהממת עופרי והייתי חייבת לצרף למלתחה, והסנדלים הם סנדלי הפנינה האהובים של זארה.
החולצה והחצאית אגב נמצאות ממש עכשיו בסייל באסוס (: תהנו!

אופציות נוספות לטרנד הגינגהם:

6| 5 | 4 | 32 | 1

אני לובשת:
חולצה- אסוס
חצאית- בוהו מאסוס
סנדלים- זארה
צמידים- הגר סתת


אני לובשת: 

חולצה- אסוס
חצאית- בוהו מאסוס
סנדלים- זארה
צמידים- הגר סתת

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...