Friday Flowers And New Makeup // פרחים לשישי והתחדשויות איפור

IMG_66611

פוסט קצרצר צבעוני וכיפי שסוקר כמה רכישות בתחום הביוטי מהזמן האחרון (: 

נתחיל מהליפסטיק של L’oreal מסדרת color riche מספר 330-  

וואו, אבל וואו כמו שהליפסטיק הזה מצוין! והוא הופך למצוין אף יותר ברגע שמוסיפים את הפקטור של המחיר- רכשתי אותו במבצע בסופר פארם בעלות של 50 שקלים בלבד והוא שווה כל שקל ואף הרבה יותר בעיני. הוא נמרח על השפתיים בקלילות, הוא מאט אך לא יבש מדיי (כמו שלמשל שפתוני המאט של מאק נוטים להיות),  מה שמאפשר לו להשאר זמן רב על השפתיים מבלי שיווצרו גבשושיות או חלקים יבשים. יש לו גם ריח מעולה, והגוון הספציפי שקניתי הוא אדום עמוק יפהפה. אני בזמן האחרון שמה אותו כל יום ויום ואני מרוצה כל כך שכנראה ארוץ לי לרכוש עוד כמה מהצבעים האחרים בסדרה.
ציון- 9

השפתונים הנוספים בתמונה הם השפתונים של אסנס- המחיר שלהם ושל כלל מוצרי אסנ הם בהחלט מחירים נמוכים באופן בלתי רגיל, השפתונים למשל עלו לדעתי סביב ה- 11 שקלים…כן..הזוי. החלטתי לרכוש שניים בגוונים שונים של אדום ובורדו, ולו רק כדי שאזרוק אותם בתיק הכושר ובתיק העבודה שיהיו שם באופן קבוע למקרה ואזדקק להצלה. המרקם והמריחה שלהם על השפתיים נחמדים, אך הם לא מחזיקים מעמד יותר מדיי זמן. אבל בכל זאת אין ספק שתמורת המחיר הם בהחלט משתלמים.
ציון- 6.5

עוד בגזרת אסנס- לק בצבע כחול כיצי וכיפי (:
אני מתה על הלקים של אסנס, מאוהבת קשות. בתור בחורה שכל שבוע מתהדרת בצבע אחר על הציפורניים אין ספק שזה נחמד לרכוש מגוון כל כך רחב של צבעים במחירים כל כך זולים. האיכות של הלקים נהדרת והם לגמרי עושים את העבודה. מומלץ!
ציון- 9

ואחרון חביב- מסקרה של מייבלין. חייבת להגיד שאני מעריצה נאמנה ומושבעת דווקא של מסקרה אחרת באותה הסדרה של מייבלין- volume express falsies- המסקרה עם האריזה הסגולה. רכשתי וסיימתי אותה כבר פעמיים והיא הייתה פשוט מצוינת, אבל  הפעם החלטתי להיות פרועה ולנסות את המסקרה השניה בסדרה- colossal. גיליתי שגם היא מצוינת, מעבה את הריסים באופן משמעותי, ולא גורמת להם להדבק אחד לשני בדומה למסקרות של הרבה חברות אחרות. אבל החסרון של הדגם הזה לעומת דגם ה falsies הוא שהמסקרה הזו פחות מצליחה לעמוד במשימה של לרומם את הריסים מעלה, מה שהדגם הסגול עושה באופן מצוין. אבל עדיין, הייתי בהחלט ממליצה לקנות- מחיר משתלם ואיכות מעולה.
ציון- 8

ועכשיו כשסיימנו את החלק של הקשקושים, הגיע הזמן לתמונות יפות: 

IMG_67472

IMG_66661

IMG_67131

IMG_66891

IMG_67381

IMG_66941

IMG_66961

IMG_67511

IMG_67001

IMG_67571

IMG_67371

widget
Multi-Color_Logo_thumbnail200-e1455373445719

How To Clean Your Makeup Brushes In 5 Steps

IMG_12171

1. Rinse your brush under lukewarm water.  the bristles should be pointing downwards, making sure you’re not getting the metal part wet.

שטפי את המברשת תחת מים פושרים. הזיפים של המברשת אמורים לפנות מטה, וחשובלוודא שאינך מרטיבה את החלק המטאלי של המברשת, על מנת שהמים לא יחלישו את הדבק שמחזיק את זיפי המברשת למברשת עצמה

2. pour a small amount of soap/shampoo/face cleanser into the palm of your hand. I chose to use Careline face cleanser this time

2. שפכי כמות של סבון/שמפו/ מי פנים אל תוך כף היד. אני בחרתי הפעם להשתמש במי פנים של קרליין.

IMG_11581

3. swirl the brush bristles into the shampoo that’s in your hand until it creates a rich foam. keep on spinning the brush in your hand so you reach every part of it.

3. לחצי את המברשת אל תוך כף היד והסבון, וסובבי אותה כמה פעמים בכף ידך עד שתקבלי קצף עשיר. המשיכי לסובב את המברשת על מנת שהסבון ינקה את כל זיפי המברשת.

IMG_11691

4. once you see that there isn’t any makeup left on the brush-  rinse the brush head under lukewarm water again. squeeze the water out of the brush with you hand

4. ברגע שאת רואה שלא נותר עוד איפור על זיפי המברשת- שטפי אותה שוב היטב תחת מים פושרים. לחצי החוצה את המים העודפים מהמברשת עם כף ידך.

IMG_11331

IMG_11441

5. use a paper towel or a cloth to dry out the now cleaned brush, and make sure to reshape the bristles.

5. השתמשי בנייר מגבת או בד בכדי ליבש את המברשת הנקיה, ושימ לב לעצב את הצורה והכיוון של זיפי המברשת בעת היבוש.

IMG_11741

and Voila! that’s it. easy huh? (:

וזהו!! סיימת. קל הא? (:IMG_12081

Purchase the brushes here

Untitled-5

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...