Netanela’s Dream Fair // יריד החלומות של נתנאלה

netanela about a closet revi rog 30


לפני כשבועיים יצא לי לבקר ביריד החלומות הקסום של נתנא׳לה. למי שלא מכיר- זהו יריד שקיים מזה כמה שנים שמתקיים בד״כ פעמיים בשנה. היריד מאגד תחת קורת גג אחת (או במקרה הנוכחי תחת השמיים הפתוחים) מגוון דוכנים ובוטיקים שונים בתחומי לייף סטייל מגוונים. ביריד אפשר למצוא מנעד רחב של דברים- ביגוד, קינוחים, אביזרים לעיצוב הבית, נעליים, רהיטים, כלי יצירה וכל דבר יפה וססגוני שרק תחלמו עליו. קשה מאוד לעבור ביריד מבלי להתפתות לקנות חצי מהדוכנים שבו, הכל כל כך יפה, מוקפד ועושה נעים בלב. היריד התקיים הפעם בעזריאלי חולון, והתארחו בו כ-120 עסקים שונים. מה שמקסים בכל העניין הזה הוא שהיריד מאפשר לעסקים קטנים ופחות מוכרים להחשף לקהל הרחב. היריד התקיים במשך ארבעה ימים קסומים- אני במקרה הייתי ביום שישי והיה יום חם ומיוזע במיוחד, אבל במקום הפתוח שבו התקיים היריד הייתה בריזה קרירה ונפלאה שהפכה את כל החוויה להרבה יותר נעימה. מי שפחות נהנה היה בעלי – אותו גררתי יחד איתי ליריד, הוא פחות התחבר לפריטים שהוצגו ודיי חיכה לרגע שבו נחזור הביתה..
אז עיצה ממני- בפעם הבאה שהיריד מתקיים, תלכו עם חברה טובה, או בעצמכן, תשאירו את בן הזוג במזגן עם הכדורגל. זה יאפשר לכן להנות ולקחת את הזמן בשיטוט בין הדוכנים השונים מבלי להרגיש שאתן מענות את בן הזוג בכל שניה שעוברת.
מקווה שגם לכן יצא לבקר ביריד, ולאלו שלא- מצרפת המון תמונות מהדוכנים השונים ודברים שאהבתי במיוחד או תפסו את עיני סתם כי היו פוטוגניים.
מה קניתי ביריד? זה כבר לפוסט הבא (:

netanela about a closet revi rog 1

netanela about a closet revi rog 3

netanela about a closet revi rog 2

netanela about a closet revi rog 4

netanela about a closet revi rog 5

netanela about a closet revi rog 8

netanela about a closet revi rog 6

netanela about a closet revi rog 9

netanela about a closet revi rog 27

netanela about a closet revi rog 7

netanela about a closet revi rog 14

netanela about a closet revi rog 10

netanela about a closet revi rog 11

netanela about a closet revi rog 12

netanela about a closet revi rog 13

netanela about a closet revi rog 16

netanela about a closet revi rog 17

netanela about a closet revi rog 18

netanela about a closet revi rog 19

netanela about a closet revi rog 20

netanela about a closet revi rog 23

netanela about a closet revi rog 24

netanela about a closet revi rog 25

netanela about a closet revi rog 2

netanela about a closet revi rog 26

netanela about a closet revi rog 28

netanela about a closet revi rog 29

netanela about a closet revi rog 31

widget

Multi-Color_Logo_thumbnail200-e1455373445719

New In / רכישות מהתקופה האחרונה

NEW IN ABOUT A CLOSET 6

new in about a closet revi rog 25אז יצא לי להתחדש בלא מעט דברים נחמדים לאחרונה, חלק מהם היו מתנות יומולדת (אני בת 29, שמישהו יהרוג אותי לפני שזה מתדרדר אף יותר), וחלק מהפריטים נרכשו סתם כי מגיע לי.
אז נתחיל? בתמונה למעלה- תיק מושלם (בעיני) מ
זארה, עלה 250 ש״ח, מתאים פחות או יותר לכל דבר שאני לובשת, הוא יחסית דיי קליל ולא שוקל הרבה, מאוד נוח מבחינת המבנה והתאים. מומלץ. עוד בתמונה- צלוחיות צבעוניות מקסימות, צלוחית אננס ותומכי ספרים גם הם בצורת אננס- כל הפריטים הקסומים הללו נרכשו בגולף אנד קו.

NEW IN ABOUT A CLOSET 8

new in about a closet 1

new in about a closet revi rog 14 צלוחיות ותומכי ספרים- גולף אנד קו

new in about a closet revi rog 27לאחרונה נחשפתי סוף סוף לעולם המופלא שנקרא שמפו יבש- אם יש משהו שאני שונאת זה שהשיער שלי נעשה שמנוני יום אחרי המקלחת. השמפו היבש עוזר לי לפתור את ה״סוגייה״ הזו. אני מרססת אותו על שורשי השיער יום לאחר החפיפה, והוא גורם לשיער שלי להראות חסר שומן- כמו ביום שאחרי המקלחת. השמפו היבש של בטיסט מעולה בעיני, עושה את העבודה מצוין ומשאיר בשיער ריח נהדר.

עוד דבר שאני נהנית ממנו במיוחד לאחרונה- אמבטיות- אני מתפנקת לי באמבטיה לפחות פעם בשבוע, וזה הפך כבר לסוג של ריטואל מבחינתי. אני מאוד משקיעה בקצפי אמבט, פצצות אמבט, מלחים וכו..וזה מה שמוביל אותנו לתמונה מעלה- מלחי/פצצות אמבט מסבון של פעם וקצף אמבט- כולם מצוינים ומומלצים במיוחד.  

new in about a closet revi rog 32שתי שמלות מקסי שרכשתי לאחרונה- שמלת מקסי שחורה בסגנון אתני מרוני קנטור, ושמלת מקסי אוורירית וצהובה מאסוס.

new in about a closet revi rog 34

new in about a closet revi rog 33פריטים נפלאים נוספים מגולף אנד קו – צנצנת ענקית לעוגיות, מיכלים לאמבטיה (משתמשת בהם לשים צמר גפן ומקלות אוזניים) וכוס פרחונית ומיוחדת.

new in about a closet revi rog 23

new in about a closet revi rog 22

new in about a closet revi rog 21תיק בגוון חרדל מטופשופ, עלה לזכרוני 220 ש״ח. נוח מאוד ומלא תאים וחלוקה מצוינת.

new in about a closet revi rog 24תיק- זארה, צלוחית אננס- גולף אנד קו.

new in about a closet revi rog 19

new in about a closet revi rog 18

new in about a closet revi rog 17

אני חושבת שמשקפי השמש בתמונה הן ככל הנראה הקניה המוצלחת ביותר שלי מזה הרבה זמן. חיפשתי המון משקפי שמש בסגנון, ולא רק שמצאתי, אלא מצאתי אותם בצבע רוז גולד. יש מושלם מזה?? לא נראה לי. כמובן שלא יכולתי להתפשר על קניית זוג אחד אז לקחתי את אותו הדגם גם בצבע שחור. ובתכלס- הן היו כל כך זולות שלא באמת הייתה סיבה לוותר. כל אחת עלתה 60 ש״ח. וכנ״ל לגבי החולצות שבתמונה, נרכשו בזארה במחיר בדיחה של 60 ש״ח. 

וזה רק החלק הראשון של הרכישות שלי לאחרונה…. את החלק השני אפרסם בימים הקרובים. וכן, יש לי בעיה אני יודעת (:

Multi-Color_Logo_thumbnail200 widget